Про компанію

Компанія «Мір дубленок і кожи» рада вітати нових і постійних покупців!

Ми займаємо міцну лідерську позицію на вітчизняному ринку протягом 21 року. Магазини мережі «Мір дубленок і кожи» працюють в Києві, Харкові, Житомирі, Краматорську – в цих міста можна купити високоякісні вироби з натуральної шкіри і хутра від ведучих, перевірених виробників.

У асортименті мережі представлені дублянки, демісезонні і утеплюючі куртки з натуральної шкіри для жінок і чоловіків, парки і стильні аксесуари – рукавички, шапки, шарфи. Ми працюємо лише з перевіреними турецькими виробниками: CFR, SIMONTO, KHANPACE, VITALLIDANIELS, L’ADRIANO і ін.

Різноманітність моделей жіночого і чоловічого верхнього одягу, забарвлень і фактур дозволяє створити модний лук, що задовольняє навіть найвимогливішим вимогам наших покупців. Ансамбль можна доповнити ексклюзивною сумочкою, клатчем або рюкзаком, шарфом і рукавичками, а, за допомогою оригінальних аксесуарів, створити унікальний, завершений модний образ.

У своїй роботі компанія «Мір дубленок і кожи» керується наступними принципами:

  • доброзичлива атмосфера панує в кожному з наших затишних і сучасних, зручно розташованих магазинів;
  • висока кваліфікація наших продавців дозволяє надавати професійну консультацію – вони готові прийти на допомогу кожному покупцеві, створити неповторний, стильний образ, а також розповісти, як правильно доглядати вироби, щоб вони зберігали свою презентабельність і функціональність протягом довгих років;
  • висока якість продукції. Ми дорожимо своєю репутацією, яка зароблялася роками, тому пропонуємо увазі покупців лише високоякісні вироби з натуральних матеріалів. У виробництві нашої продукції іспользуютсяїнновационниє технології вироблення і пошиття.

Цінова політика компанії «Мір дубленок і кожи» лояльна – вартість нашої продукції дозволяє створити модний образ навіть з невеликим бюджетом. Крім того, в нашій мережі постійно діє гнучка система знижок для власників клубних карт. Наші постійні покупці завжди першими інформуються про нові вступи, акції, що діють, і всілякі заходи, проводяться компанією. А якщо у вас є застарілі моделі хутряних або шкіряних виробів, в мережі МДК ви легко можете обміняти їх на нових з невеликою доплатою!

Перебуваючи в постійній турботі про комфорт і презентабельність наших покупців, ми завжди пам’ятаємо і про техпредставітелях нашого суспільства, які з дитинства обділені, позбавлені затишного будинку і батьківської ласки – компанія «Мір дубленок і кожи» є опікуном Шевченківського дитячого будинку-інтернату. Набуваючи модного зимового одягу у нас, ви дарили частинки тепла і нашим підопічним!

«Мір дубленок і кожи» – це не просто магазин одягу, а майстерня по створенню ексклюзивного, модного образу для чоловіка і жінок, які йдуть в ногу з сучасними модними тенденціями, цінують комфорт і високу якість життя!

Закрити